Foruma hoşgeldiniz! Umarız ki ipe sapa gelmez mesajlar, saçma sapan başlıklar, birdirinden gereksiz bilgiler ve zır deli üyelerimiz ile keyifli vakit geçirirsiniz! İçkiyi fazla kaçırmayında, Nevizade burası =)
Foruma hoşgeldiniz! Umarız ki ipe sapa gelmez mesajlar, saçma sapan başlıklar, birdirinden gereksiz bilgiler ve zır deli üyelerimiz ile keyifli vakit geçirirsiniz! İçkiyi fazla kaçırmayında, Nevizade burası =)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

15 Yaşında Ve Boyu 2 metre 10 cm

YazarMesaj
Destination Unkown
Moderatör
Moderatör
Destination Unkown

Rep : 2

15 Yaşında Ve Boyu 2 metre 10 cm Empty
MesajKonu: 15 Yaşında Ve Boyu 2 metre 10 cm   15 Yaşında Ve Boyu 2 metre 10 cm EmptyPerş. Şub. 18, 2010 2:40 pm

İngiltere, Lancashire'da yaşayan 15 yaşındaki Bradley Fisher'ı görenler bir daha unutamıyor, çünkü yaşına rağmen tam 2 metre 10 santim uzunluğunda ve uzamaya devam ediyor.

Southlands Lisesi'nde eğitim gören Bradley, okulundaki yaşıtları arasında en kısa boylu olan 1.37'lik arkadaşı Zoe McDermott'ın yanında tam bir dev gibi duruyor.
15 Yaşında Ve Boyu 2 metre 10 cm Lginc2
İlkokulu bitirmeden babasından uzun boya sahip olan Bradley, 16 yaş altı ulusal basketbol takımına da seçildi.affraid
15 Yaşında Ve Boyu 2 metre 10 cm Lginc
"Basketbol oynamayı seviyorum, boyum çok avantaj sağlıyor" diyen Bradley, kapılardan geçerken eğilmek zorunda kalmak dışında hiçbirşeyin uzun boylu olmak kadar iyi olamayacağını söylüyor.

"Uzun olmayı seviyorum, arkadaşlarım ve ailem de bunun iyi olduğunu düşünüyorlar. Kıyafet alırken en büyük beden sipariş ediyorum ve üzerime olması için dua ediyorum" diye konuşan 15 yaşındaki dev, anaokulunda da herkesten uzun olduğunu da sözlerine ekliyor.

İyi Forumlar ;

15 Yaşında Ve Boyu 2 metre 10 cm
1 sayfadaki 1 sayfası